ПРАЙС САЖЕНЦІВ НА ОСІНЬ 2022 – НАВЕСНУ 2023.

ПИТОМНИК САВЕЙКО ОЛЕГА ЮРІЙОВИЧА.

Савейко Олег Юрійович, с. Хоришки, Козельщинського р-ну, Полтавської обл. 39112

Тел. 096-771-24-75  (вайбер)                                    E-mail:   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

      050-230-98-44                            Сайт:   http://www.olegsaveyko.org.ua

                                                       Интернет-магазин: http://saveyko.com.ua

thumb 5a32258239bf9 

  

Вітаю, дорогі друзі.

Пропоную вам колекцію ягідних культур на осінь 2022 – весну 2023. Всі пропоновані сорти пройшли відбір за сумою господарських якостей: стійкість до хвороб, шкідників та екстремальних погодних умов, товарності, великоплідності, транспортабельності, врожайності та смакових якостей, практичності та простоті вирощування. Сорти, що не відповідають сучасним вимогам, вибраковувалися і з колекції вилучалися. Також у колекції надані новинки вітчизняної та зарубіжної селекції. Буду радий, якщо придбані у мене саджанці допоможуть Вам виростити високі врожаї смачних ягід!

Умови реалізації.

Замовлення приймаю тільки після попереднього узгодження (за телефоном, вайбером, месенджером, Е-мейлом або листом), інакше можливі заміни. Надсилаю тільки після повної попередньої оплати. При складанні замовлення необхідно вказати: ПІБ, телефон, координати відправлення, культуру, назву сорту, кількість саджанців, що замовляються, помножити на вартість одного, вивести отриману суму, порахувати загальну вартість  і добавити 20 грн. (Вибачте щоб відправити посилки приходиться проїхати більше 50 км в один кінец). Підраховану суму необхідно надіслати на адресу: Савейко Олег Юрійович, вул. Шевченка 7, с. Хоришки, Козельщинського р-ну, Полтавської обл. 39112.

Або на картку Приватбанку № 4246 0010 0279 1105

Карта прив'язана до Розрахункового рахунку UA 473052990000026007011200389 ФОП Савейко О. Ю. 

на ім'я Савейка Олега Юрійовича.

Обов'язково вказувати свої ПІБ та призначення платежу – за саджанці!

 При відправленні грошей на картку необхідно додати 1% до суми, що відправляється. Переконливе прохання – обов'язково вказувати контактний телефон. Чек про оплату або його ксерокопію разом із замовленням надіслати рекомендованим листом за вказаною адресою або за Е-мейлом (вайбером, месенджером). При надсиланні на картку у листі достатньо вказати дату та суму, чек не потрібен. Замовлення виконую в порядку черговості надходження переказів у наступні терміни: навесні – від сходу снігу до травня, восени – суниця з вересня по листопад, інші культури з жовтня по листопад. Саджанці не висилаю при температурі вище +25 °С та нижче 0 °С. При різкому зниженні t °С восени і підвищенні навесні Ваше замовлення буде перенесене відповідно на весну або осінь. Якщо Ви замовляєте суницю разом з чагарниками восени, при цьому оплачуючи одну посилку, прошу враховувати те, що посилка буде надіслана не раніше початку жовтня, коли будуть готові до відправки чагарники. Навесні суницю та чагарники відправляю однією посилкою. При оформленні замовлення Вам необхідно повідомити про згоду або незгоду на заміну посадкового матеріалу на аналогічні сорти, якщо якийсь із замовлених Вами сортів закінчився. Мінімальна сума замовлення - 200 грн (+ 20) грн за пересилання та упаковку.

Укрпоштою висилаю без оголошеної цінності або автоперевізником Нова пошта. Відповідальності за роботу пошти не несу. Якщо Ви отримали живі саджанці, а потім вони з якоїсь причини загинули – моєї провини в цьому немає, це Ваш недоробок в агротехніці! Обґрунтовані претензії приймаю протягом 7 днів після отримання Вами посилки із саджанцями.
Необрізаними саджанці висилаю лише за попередньою домовленістю та лише автоперевізником.

Велике прохання!!! Консультації та узгодження замовлень по телефону, а замовлення – рекомендованим листом, Вайбер, Месенджер на Фейсбуці або по E-mail. Приймати замовлення в телефонному режимі не маю можливості.

Оптові поставки лише за попередньою домовленістю. Сорти на які є опт – вказані. Оптові поставки тільки самовивозом чи автоперевізником!
Оскільки саджанці можуть вирости досить потужними, залишаю за собою право підрізати гілки та коріння, а у суниці видаляти частину листя для зручності пересилання.

СКРІЗЬ ВКАЗАНА РОЗДРІБНА ЦІНА! Якщо після неї стоїть "ОПТ" - значить можливі оптові поставки цього сорту.


33333333333 

СУНИЦЯ.

Сорти, що пропонуються до Вашої уваги, мають підвищену стійкість до основних хвороб і шкідників, високу посухо і морозостійкість, високу потенційну врожайність, прекрасні смакові та товарні якості ягід.

Висилаю не менше 5 розеток одного сорту!

Оптові поставки можливі лише тих сортів, де вказано «ОПТ». Мінімальний ОПТ – 100 шт. одного сорту.

СУНИЦЯ НАДРАННЯ.

  1. ДИВНА – дозріває однією з перших. Ягода подовжено-конічна, до 6 см, дуже красива, схожа на маленьку моркву, до 50 г, дуже солодка, при повному дозріванні сильний присмак та аромат лісової суниці. Врожайність, стійкість та транспортабельність високі. Ціна 5 грн.
  2. КАМАдуже ранній, ягоди округло-конічні, дуже темні, блискучі, до 50 г, дивовижного смаку, без кислоти, із запахом лісової суниці. Врожайність, транспортабельність та стійкість дуже високі. Ціна – 7 грн. Розниця\ОПТ.
  3. ДУКАТ РАННІЙ - дуже раннього терміну, ягоди округло-конічні, яскраво-червоні, блискучі, величезні, до 50 г, дуже смачні, з сильним сунично-цукерковим ароматом. Транспортабельність середня, стійкість та врожайність дуже високі. Ціна – 5 грн. 
  4. БІЛРУБІ - дуже ранній, ягоди клиноподібні, темно-вишневі, блискучі, до 40 г, приголомшливого смаку та аромату! Транспортабельність висока, стійкість та врожайність – дуже високі. Ціна – 5 грн. Розниця\ОПТ.
  5. ФЛЕР ягоди округло-конічні, яскраво-червоні, блискучі, дуже гарні, смачні та ароматні, до 50 г. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Ціна – 5 грн. Розниця\ОПТ.
  6. ЧЕСЬКА КРАСУНЯягоди усічено-конусоподібні, плескаті з боків, окремі до 100 г, темно-вишневі, неперевершені за красою та смаком, ароматні. Транспортабельність висока, врожайність та стійкість – дуже високі. На ринках нарозхват за найвищою ціною. Ціна – 7 грн.
  7. ФОРТУНА – ягоди призмовидні, темно-червоні, блискучі, до 50 г, чудового смаку, ароматні. Врожайність, стійкість та транспортабельність – дуже високі. Ціна – 5 грн. Розниця\ ОПТ.
  8. ЛЮЧІЯ – НОВИНКА! Рання, ягоди видовжено-конічні, яскраво-червоні, понад 50 г, дуже красиві, блискучі, смачні з ароматом. Урожайність, стійкість та транспортабельність – дуже високі. Ціна – 10 грн.
  9. ФЛОРИДАБРИЛІАНС-НОВИНКА! Ягоди видовжено-конічні, яскраво-червоні, блискучі, з великими чашолистками, що надає додаткової краси, ідеальної форми. Дуже смачні та ароматні, понад 50 г. Підходить як для промислового, так і присадибного вирощування. Стійкість, врожайність та транспортабельність – дуже високі. Ціна 10 грн.
  10. ПАРТЕНОПЕ-НОВИНКА! Ягода дуже красива, видовжена, яскраво-червона, блискуча, десертного смаку, з ароматом, більше 50 г. Кущі потужні, сильно облистяні. Врожайність, стійкість та транспортабельність – дуже високі. Ціна - 10 грн.

 

СЕРЕДНЬО-РАННЯ.

  1. ВЕБЕНАЛ – ягода темно-червона, блискуча, оригінальної подовжено-веретеноподібної форми, дивовижна по красі, до 100 г, дуже смачна та ароматна. Стійкість, врожайність та транспортабельність дуже високі. На ринку поза конкуренцією! Ціна – 7 грн.
  2. КІСС НЕЛЛІС – дозріває на 3-5 днів раніше від Чомори Турусі. Ягоди темно-вишневі, зі своєрідним присмаком та ароматом, дуже великі, рекордні до 170 г, врожайність понад 2 кг\кущ. Транспортабельність та стійкість дуже високі. Ціна – 10 грн.. 
  3. БІЛИЙ ШВЕД – ягоди округло-конічні, білі, на сонячній стороні з рожевою засмагою, блискучі до 20г. Родзинка сорту – цукерково-ананасний смак! Висока врожайність, стійкість і транспортабельність дуже високі. Проданий.
  4. АНАБЛАНКА - аналог Білого шведа. Ягоди округлі, білі із засмагою, до 20 г, з відмінним сунично-цукерковим смаком та ароматом. Висока врожайність, стійкість і транспортабельність дуже високі. Ціна – 5 грн. Розниця\ ОПТ.
  5. Б'ЯНКА – ягоди подовжено-конічні, спочатку молочно-білі, при повному дозріванні з рожево-жовтогарячим відтінком, блискучі, до 30 г, дуже смачні. Врожайність, транспортабельність та стійкість – дуже високі. Ціна – 10 грн. Розниця\ОПТ.
  6. ЛЕБІДКА – сорт власної селекції. Ягоди в тіні молочно-білі, на сонці – з рожевою засмагою, трапецеподібної форми, дуже красиві, до 50 г, із сунично-цукерковим присмаком та ароматом. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Ціна – 10 грн. Розниця\ОПТ.

 

СЕРЕДНЬОГО ТЕРМІНУ ДОЗРІВАННЯ.

  1. ЧОРНИЙ ПРИНЦягоди округло-конічні, одномірні, темно-вишневі, до чорноти, блискучі, до 60 г, дивовижного смаку, ароматні. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Можна вирощувати без омолодження куща понад 5 років із збереженням урожайності. Вусів дає мало. Ціна – 5 грн. Розниця\ ОПТ. 
  2. ЕЛЬСАНТА – ягоди округло-конічні або злегка подовжені, темно-червоні, блискучі, відмінної якості, до 60 г, дивовижного смаку та аромату. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Сорт понад 30 років тримає перше місце в Європі за смаковими якостями! Ціна – 5 грн. Проданий.
  3. МАРШАЛЛ- старий сортякий не втратив своєї популярності! Ягоди яскраво-червоні або темні, трапецеподібні, величезні, до 100 г, дрібних немає, відмінного смаку, з ароматом, дуже гарні. Кущі компактні, ягоди ховаються у листі. Урожайність та стійкість дуже високі, транспортабельність – висока. Можна вирощувати без омолодження куща до 5 років. Ціна-7 грн
  4. МИЦЕ НОВА – покращений варіант відомого сорту Міце Шіндлер (Полуниця-малина). Ягоди округлі, темно-червоні, середнього розміру, блискучі, ароматні, солодкі, з малиновим присмаком. Урожайність середня, стійкість і транспортабельність дуже високі. Цінується за неповторний смак ягід. Ціна – 5 грн. 

СЕРЕДНЬО-ПІЗДНЯ

  1. ВЕЛИКОБРИТАНІЯ – ягоди округло-конічні, перші з невеликими ребрами, темно-вишневі, блискучі, смачні та ароматні, величезні, перші понад 120 г. Врожайність до 2,5 кг\кущ. Стійкість та транспортабельність високі. Ціна – 10 грн.
  2. ФІЛОН – ягоди видовжено-конічні, темно-вишневі, до 70 г, блискучі, відмінного смаку. Урожайність приголомшлива! Стійкість та транспортабельність дуже високі. Ціна – 5 грн. Розниця\ОПТ.
  3. ОТТАВА – аналог Чомора Турусі. Має такі ж величезні ягоди до 100 г, але починає дозрівати на кілька днів пізніше. Найпізніший із надвеликих сортів. Ціна 10 грн. Розниця\ОПТ.
  4. МОЛЛІНГ ПАНДОРА – один із найпізніших сортів. Ягоди до 80 г, плоскоокруглі або трохи витягнуті, оригінальної форми, темно-вишневі, блискучі, відмінного смаку, з сильним ароматом. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Цвітіння дуже пізнє, масового ураження квіток заморозками за багато років не спостерігав! Ціна – 5 грн. Розниця\ОПТ.
     

ЗЕМЛЯНИЧНО-СУНИЧНІ ГІБРИДИ.

  1. ВІЛМА – кущі компактні, багатовусі. Ягоди схожі на довгі барило, темно-вишневі, блискучі, дуже солодкі, з мускатно-суничним смаком і ароматом, до 15 г. Урожайність висока, стійкість дуже висока. Ціна – 5 грн. Розниця\ОПТ.
  2. КУПЧИХА – найбільша крупноплідна земклуніка, вага ягід досягає 30 г, урожайність на рівні кращих сортів садової суниці. Ягоди подовжені, до 6 г, кінчик може бути сплюснутим, дуже ароматні, із сунично-мускатним смаком. Суперсорт придатний як для присадибного, так промислового вирощування. Ціна – 7 грн. Розниця\ОПТ.


СОРТИ ПОСТІЙНОГО ПЛОДОНОШЕННЯ (З ВЕСНИ ДО МОРОЗІВ).

 

 1. ДИВО СВІТУ – сорт невідомого походження. Ягоди першого збору округлі, наступних подовжено-конічні, темно-вишневі, дивовижного смаку та аромату (один із найзапашніших), до 60 г. Стійкість та транспортабельність високі, врожайність дуже висока. Ціна – 8 грн. Розниця\ОПТ.
 2. БУРБОН – ягоди видовжено-конічні, яскраво-червоні, блискучі, до 60 г, тонким смаком та ароматом, солодкі, дуже гарні. Вусів дає дуже мало. Стійкість, транспортабельність та врожайність – дуже високі. Ціна – 8 грн. Проданий.
 3. ІРМА – ягоди подовжено-конусоподібні, до 7-8 см, з гострим носиком, дуже красиві, темно-червоні, блискучі, смачні та ароматні, до 60 г. Користуються величезним попитом на ринку. Стійкість, врожайність та транспортабельність дуже високі. Ціна – 8 грн.
 4. ПРОФ'ЮЖЕН – ягоди першої хвилі округло-конічні, наступні – подовжені-конічні, темно-червоні, до 60 г, відмінного смаку, з сильним суничним ароматом (французи досі називають Королевою смаку).Транспортабельність і стійкість високі, врожайність дуже висока (більше 2 кг\кущ). Вусів дає мало. Ціна – 8 грн. Проданий.
 5. КАБРИЛО - ягоди округло-конічні, блискучі, солодкі, з легким ароматом, до 60 г. Кущі потужні, густооблистяні. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Ціна – 8 грн.
 6. КСАНТЕ - НОВИНКА! Ягоди округло-конічні, яскраво-червоні, блискучі, смачні та ароматні, до 50 г. Кущі потужні. Врожайність, стійкість та транспортабельність – дуже високі. Ціна -15 грн.
 7. СИРАФІН - ягода видовжено-конічна, яскраво-червона, до 50г, ароматна, смак літніх та осінніх ягід вище всіх похвал! Транспортабельність, стійкість та врожайність високі. Ціна – 10 грн. 
 8. СВІТ ЕНН – ягоди конічні дуже гарні, блискучі, до 50 г, десертного смаку, ароматні. Кущі потужні, врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Ціна – 8 грн. ОПТ.
 9. МОРТЕРРЕЙ – ягоди конусоподібні, темно-червоні, блискучі, ароматні, відмінного смаку, до 60 г. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Один із найкращих сучасних сортів. Ціна – 8 грн. Проданий. 
 10. ЕЛЬСИНОРЕ - ягоди округло-конічні, восени подовжені, темно червоні, блискучі, до 50 г, відмінного смаку, ароматні. Стійкість, врожайність та транспортабельність – дуже високі. Популярна як у дачників, так і у фермерів. Ціна – 8 грн. Проданий.
 11. НАГАОКА - ягоди видовжено-конічні, темно-вишневі, блискучі, за величиною перевершують Єлизавету-2, смачні та ароматні. Урожайність приголомшлива. Стійкість та транспортабельність дуже високі. Ціна – 8 грн. Проданий.
 12. УЛЮБЛЕНА - сорт власної селекції. Ягоди конічні або подовжено-конічні, темно-вишневі, блискучі, до 50 г, один із найсолодших і ароматних сортів. Стійкість, транспортабельність та врожайність дуже високі. Ціна – 8 грн. 
 13. ТОКІО сорт з красивими яскравими рожево-малиновими квітками, більш декоративні, ягоди мало, зате можна милуватися гарним цвітінням з весни до осені та взимку в приміщенні. Підходить для вирощування у горщиках, балконних ящиках, кашпо. Кущі компактні, густооблистяні. Стійкість дуже висока. Ціна – 10 грн. Розниця\ОПТ      

222222222222 

МАЛИНА ЛІТНЯ (ОДНОРАЗОВА).

МОЖЛИВІ ОПТОВІ ПОСТАВКИ СОРТІВ ДЕ ВКАЗАНО – «ОПТ».

ДЕ ВКАЗАНО «КОРІНЬ» - МОЖЛИВІ ПОСТАВКИ МАТОЧНОГО КОРНЯ.

 1. 0435D3 - дуже ранній, ягода до 10 г, округло-конічна, рожево-червона, відмінного смаку, з ароматом, транспортабельність дуже висока. Пагони потужні, понад 2 м, безшипні. Врожайність та стійкість дуже високі. Лідер серед ранніх ґатунків. В наявності тільки коріння.
 2. ГЛЕН ФАЙН – ранній, ягоди понад 10 г, округло-конічні, яскраво-червоні, блискучі, щільні, десертного смаку. Пагони прямі, сильні, безшипні. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Ціна – 40 грн. Розниця\ОПТ
 3. ГОЛДЕН КВІН - дуже раннього терміну дозрівання. Ягоди округлі, до 8 г, жовті, дуже соковиті та солодкі, з ароматом лісової малини, транспортабельність середня. Пагони слабошипуваті, потужні, кущі слаборозлогі. Частково ремонтантний – восени плодоносить на кінчиках пагонів. Висока врожайність. Ціна 30 грн. Проданий.
 4. РАДЗІЄВА – НОВИНКА! Дуже раннього терміну, ягода видовжено-конічна, яскраво-червона, блискуча, до 10 г, дуже солодка, насиченого смаку. Пагони потужні, прямі, середньорослі, слабошипуваті. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Ціна – 40 грн. Розниця\ОПТ Корінь.
 5. ПШЕХІБА – НОВИНКА! Ранні, ягоди яскраво-червоні, блискучі, подовжені, більше 10 г, відмінного десертного смаку, ароматні. Пагони потужні прямі, більше 2 м, слабошипуваті. Стійкість, транспортабельність та врожайність дуже високі. Ціна – 50 грн. Корінь.
 6. СТОЛЕШНІК – середньоранній, ягоди тупоконічні, темно-вишневі, блискучі, до 14 г, відмінного смаку. Пагони потужні, прямі, безшипні, понад 2 м. Врожайність 6-8 кг із куща. Транспортабельність та стійкість високі. Ціна – 30 грн. Розниця\ОПТ. Корінь.
 7. ЛЯШКА – середньоранній, ягоди видовжено-конічні, темно-червоні, блискучі, більше 10 г, чудового смаку. Пагони потужні, більше 2 м, прямі, слабошипуваті. Врожайність понад 6 кг\кущ. Стійкість та транспортабельність дуже високі. Ціна30 грн. Розниця\ОПТ. Корінь.
 8. КАСКАД ДЕЛАЙТ – середньоранній, ягоди видовжено-конічні, малинові, до 10 г, дуже солодкі та смачні, з ароматом лісової малини. Пагони потужні, більше 2 м, з рідкими дрібними шипиками. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. В наявності тільки коріння.
 9. СОКОЛИЦЯ – НОВИНКА! Середнього терміну, ягоди подовжені, яскраво малинові, блискучі, дуже красиві та смачні, більше 10 г. Втечі потужні, більше 2 м, прямі, з легким опушенням. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Ціна 40 грн. Яяяолхгтуч\ОПТ. Корінь.

 

МАЛИНА РЕМОНТАНТНА.

 

 1. ПОЛОНЕЗ - НОВИНКА! Ягоди більше 10 г, видовжено-конічні, яскраво-червоні, блискучі, дуже смачні. Пагони потужні, прямі, можливе вирощування без підв'язки. Врожайність, стійкість та транспортабельність – дуже високі. Ціна – 50 грн.
 2. РУБІФОЛ ягоди округло-конічні, темні, блискучі, більше 10 г, десертного смаку, з ароматом, кістянки дрібні. Паони потужні, штамбові,безшипні, вирощують без підв'язкиі. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Ціна 30 грн. Корінь. 
 3. БРУСИЛІВСЬКИЙ СТАНДАРТ – ягоди округло-конічні, темно-червоні, щільні, одновимірні 6-8 г, відмінного смаку та аромату. Пагони потужні, прямі, з рідкими дрібними шипиками. Врожайність, транспортабельність та стійкість дуже високі. Вирощують без підв'язки. Ціна 30 грн. Корінь.
 4. ПІНГВІН – один з самих ранніх сортів, ягоди округло-конічні, світло-малинові, до 7 г, відмінного смаку та аромату, одномірні. Пагони дуже потужні, прямі, слабошипуваті. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Підв'язки не потребує. Ціна 30 грн. 
 5. БРУСВЯНА – ягоди округло-конічні або подовжені, яскраво-червоні, більше 10 г, смачні, ароматні, щільні, високотранспортабельні. Пагони потужні, прямі, більше 2 м, слабошипуваті. Врожайність та стійкість дуже високі. Можна вирощувати без підв'язування. Ціна – 30 грн. Розниця\ОПТ Корінь. 
 6. ПРИМАЛБА - - НОВИНКА! Ягоди видовжено-конічні, одновимірні, яскраво-червоні блискучі, до 10 г, десертного смаку, дозрівають у ранні терміни. Пагони потужні прямі, слабошипуваті, можна вирощувати без підв'язки. Врожайність, стійкість та транспортабельність – дуже високі. Ціна – 50 грн.
 7. ПОЕМАТ – НОВИНКА! Ягоди більше 10 г, видовжено-конічні, яскраво-червоні, блискучі, дуже смачні. Пагони потужні, прямі, можливе вирощування без підв'язки. Врожайність, стійкість та транспортабельність – дуже високі. Ціна – 50 грн. Розниця\ОПТ Корінь.
 8. МАПЕМА – НОВИНКА! Ягоди до 10 г, округло-конічні, темно-червоні, блискучі, щільні, десертного смаку, одномірні. Пагони могутні прямі, безшипні, можна вирощувати без підв'язки. Врожайність, стійкість та транспортабельність – дуже високі. Ціна – 50 грн.
 9. ЗЮГАНА - ягоди округло або подовжено-конічні, темні, до 12 г, відмінного смаку та аромату, високотранспортабельні, не горять на сонці. Пагони потужні, прямі, слабошипуваті. Врожайність дуже висока. Ціна – 25 грн. Розниця\ОПТ. Корінь.
 10. КВЕЛЛІ – НОВИНКА! Ягоди округло-конічні, малинового кольору, щільні, транспортабельні, до 10 г, смачні. Пагони до 2 м, прямі, потужні, безшипні. Стійкість, врожайність та транспортабельність дуже високі. Один із найврожайніших сортів! Ціна – 50 грн. Розниця\ОПТ Корінь.
 11. ПОЛІССЯ. Ягоди округло-конічні, темно-червоні, величезні, понад 12 г, дуже смачні. Пагони дуже потужні, прямі, з рідкими дрібними шипиками, до 2 м. Урожайність, транспортабельність та стійкість дуже високі. Можна вирощувати без підв'язування. Ціна – 30 грн. КОРІНЬ
 12. ЕРІКА. Ягоди видовжено-конічні, темно-червоні, блискучі, до 10 г, дуже смачні, ароматні, з цукерковим присмаком. Пагони потужні, до 2 м, прямі, з рідкими дрібними шипиками. Транспотребування, стійкість і врожайність дуже високі. Ціна – 30 грн. Розниця\ОПТ. КОРІНЬ.
 13. ЕНРОСАДІРА – НОВИНКА! Ягоди видовжено-конічні, яскраво-червоні, блискучі, ароматні, десертного смаку. Пагони потужні, прямі, до 2,5 м, з рідкими дрібними шипиками. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Ціна – 50 грн. Корінь.
 14. ВЕЛИКА НІМЕЧЧИНА – ягоди округло або подовжено-конічні, темні, більше 10 г, дуже смачні та ароматні, з високим цукронакопиченням (один із найсолодших сортів), кістянки дрібні. Пагони потужні, прямі, до 2 м, слабошипуваті. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Пізнього типу плодоношення. Можна вирощувати без підв'язування. Ціна - 50 грн. Розниця\ОПТ. Корінь.
 15. ХАНУМ – НОВИНКА! Ягоди подовжено-конічні, блискучі яскраво-малинові, до 10 г, дивовижного смаку. Пагони потужні, майже безшипні, до 2 м, прямі. Можна вирощувати без підв'язування. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Сорт цінується насамперед за неперевершені смакові якості. В наявності тільки коріння.
 16. ПРИМАРА – ягоди округлі або трохи подовжені, темні, блискучі, більше 12 г, відмінного смаку та аромату. Пагони потужні, прямі, до 2 м, слабошипуваті. Врожайність стійкість та транспортабельність дуже високі. Можна вирощувати без підв'язування. Ціна – 30 грн. 
 17. ЗЮГАНА ЗОЛОТА – ягоди яскраво-жовті, округло-конічні або подовжені, до 10 г, відмінного смаку та аромату. Пагони потужні, прямі, до 2 м, слабошипуваті. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Один із кращих жовтоплідних сортів. Ціна – 30 грн. Розниця\ОПТ. Корінь
 18. ПОМАРАНЧЕВЕ ЧУДО - ягоди помаранчеві, подовжено-конічні, до 5 см, більше 10 г, дуже смачні та ароматні, транспортабельність середня. Пагони потужні, прямі, слабошипуваті. Врожайність дуже висока. Ціна – 30 грн. Розниця\ОПТ. Корінь.
 19. К-2 – НОВИНКА! Ягоди видовжено-конічні, більше 3 см, дуже красиві, яскраво-жовті, з оранжевою засмагою, блискучі, солодкі, ароматні, більше 10 г. Втечі потужні, прямі, з рідкими шипиками, можна вирощувати без підв'язки. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Ціна – 50 грн.
 20. ЛАВІНА – НОВИНКА! Ягоди яскраво-жовті, іноді з рожевою засмагою, дуже гарні, видовжено-конічні, дуже солодкі, неперевершеного смаку. Пагони потужні, прямі, слабошипуваті, можна вирощувати без підв'язки. Врожайність, стійкість та транспортабельність дуже високі. Один із кращих жовтоплідних сортів. Ціна – 50 грн. Корінь.


                              ЧОРНА МАЛИНА.
 1. МАНГЕР – ранній, пагони сильні, прямі, до 2 м, шімуваті. Порослі не дає. Ягоди великі, чорні, із сизим нальотом, ароматні. Має дуже високу стійкість до комплексу хвороб і шкідників. Врожайність дуже висока. Потребує підв'язки до шпалери. Ціна – 50 грн. Розниця\ОПТ.
 2. МАК БЛЕК - пізній, пагони потужні, прямі, більше 2 м, шипуваті. Порослі не дає. Ягди великі, чорні, із сизим нальотом, вага 3 р. Врожайність та стійкість дуже високі. Ціна – 50 грн. Розниця\ОПТ.
 3. НИВОТ – новий сорт ремонтантної чорної малини. Пагони сильні, шипуваті, до 1,7 м. Порослі не дає. Ягоди круглі, чорні, із сизим нальотом, дуже ароматні та смачні, 3-4, кістянки дрібні. Встигає віддати весь урожай до морозів. Врожайність дуже висока. Потребує підв'язки до шпалери. Ціна – 75 грн. 
 4. ОГАЙО – новий сорт ремонтантної чорної малини. Пагони сильні, шипуваті, до 2 м, порослі не дає. Ягоди округлі, чорні, із сизим нальотом, солодкі та ароматні, 4-4,5 г кістянки дрібні. Встигає віддати врожай до морозів. Врожайність дуже висока. Потребує підв'язки до шпалери. Ціна – 75 грн. Розниця\ОПТ.

 

 1111111111111111

ОЖИНА.

                     

Всі пропоновані саджанці - дорощені (дворічки) вирощені з кореневих живців (Дор.) з жорстким як у малини коренем. Такі саджанці розвиваються набагато швидше і за осінньої посадки їх можна не вкривати на зиму. Є сорти, які коренем не розмножуються, а лише укоріненням верхівки пагона, у прайсі позначені як – Вер.

КОРІНЬ – можливі постачання маточного кореня.

  1. РЕД ДАЙМОНД - дуже ранній, пагони стеляться, з дрібними шипиками, до 4 м, вимагають укриття на зиму. Ягоди округлі, яскраво-червоні, дуже гарні, незвичайного смаку, до 10 г. Висока врожайність. Вер. – 60 грн.
  2. НАВАХО – ранній, пагони прямі, потужні, безшипні, до 2,5 м. Ягоди округло-конічні, до 10 г, насиченого смаку та аромату, з приємним післясмаком. Морозостійкість та зимостійкість високі. Висока врожайність. Дор. – 50 грн. Розниця\ОПТ. Корінь.
  3. ШУЛЬЦ - НОВИНКА! Середнього терміну, пагони потужні, напівпрямостоячі, безшипні. Ягоди чорні, блискучі, до 15 г, дуже смачні. Висока врожайність. Особливістю сорту є розтягнуте до 8 тижнів плодоношення. Ціна – 50 грн.(верхівка).
  4. ПОЛАР – ранній, пагони потужні, прямостоячі, понад 2,5 м, безшипні. Ягоди чорні, блискучі, округлі або овальні, дуже смачні та ароматні. Морозостійкість -30°С. Дор. – 60 грн. Корінь.
  5. БЖЕЗИНА – ранній, пагони потужні, прямостоячі, безшипні, вище 2,5 м. Ягоди овальні, більше 15 г, чорні, блискучі, солодкі, з апельсиновим присмаком. Морозостійкість вище -30 ° С. Самою морозо і зимостійкий сорт в моїх умовах! Врожайність дуже висока. Дор. – 50 грн. Розниця\ОПТ. Корінь.
  6. НАТЧЕЗ – середньо-ранні пагони напівпрямостоячі, безшипні, понад 4 м, бажано вкривати на зиму. Ягоди подовжені, до 6 см і більше, окремі вагою понад 30 г, красиві, зі своєрідним присмаком та ароматом. Врожайність дуже висока. В наявності тільки коріння.
  7. КЕДДО – НОВИНКА! Ранні, пагони потужні, прямі до 3 м безшипні. Ягоди чорні, блискучі, подовжено-конічні, більше 15 г, дуже смачні, з смаком і ароматом. Висока морозостійкість. Врожайність дуже висока. Сорт вивчається. Ціна – 80 грн.
  8. ДЖАМБО- середньо ранній. Пагони потужні, прямі, до 2,5 м, безшипні, з підвищеною зимостійкістю. Ягоди округло-конічні, дуже гарні, десертного смаку, з присмаком, до 17 р. Врожайність висока. Ціна – 60 грн.
  9. НЕБЕСА МОЖУТЬ ЗАЧЕКАТИТИ (НЕБЕСА) – НОВИНКА! Ранній, або середньо-ранній, пагони потужні прямі, до 3 м, безшипні. Ягоди подовжено-овальні, до 20 г, дуже смачні зі своєрідним присмаком та ароматом. Морозостійкість вища -30°С. Ціна – 60 грн. Розниця\ОПТ Корінь. 
  10. ГАЙ – ранній або середньоранній, пагони потужні, прямі, безшипні, до 2,5 м. Ягоди округло-конічні, чорні, блискучі, більше 12 г, солодкі, з ароматом та вишуканим післясмаком. Врожайність дуже висока. Морозостійкість -30°С. Врожайність дуже висока. Дор. – 50 грн. Розниця\ОПТ. Корінь.
  11. ОСАЖ – середньоранній, пагони потужні, прямі, до 3 м, безшипні. Врожайність дуже висока. Вирощують без укриття на зиму. Дор. – 50 грн. Розниця\ОПТ. Корінь.
  12. АПАЧІ - середнього терміну, пагони потужні, прямі, безшипні, більше 2,5 м, підвищена морозостійкість. Ягоди подовжено-трапецеподібні, чорні, блискучі, солодкі, зі своєрідним присмаком та ароматом, окремі понад 20 г. Врожайність дуже висока. Дор. – 50 грн. Розниця\ОПТ. Корінь.
  13. ОАУЧИТА(ВОШИТО) – середнього терміну, пагони потужні, прямі, безшипні, більше 2,5 м. Ягоди округло-конічні, чорні, блискучі, дивовижного смаку, зі своєрідним присмаком та ароматом, понад 12 г. Морозостійкість нижче -30° З. Врожайність дуже висока. Дор – 50 грн. Розниця\ОПТ. Корінь.
  14. ЧЕСТЕР ТОРНЛЕСС(ЧЕСТЕР) - найпізніший сорт, напівтелеві пагони, потужні, до 6 м, безшипні, морозостійкість -29ºС. Ягоди округлі або округлоконічні, чорні, блискучі, більше 12 г, солодкі, відмінного смаку, ароматні, з присмаком. Врожайність понад 20 кг/кущ. У плодах до 100 ягід! Дор. – 50 грн. Проданий.
  15. НАСОЛОДА – пізньостиглий, гордість вітчизняної селекції. Пагони потужні, напівстелі, безшипні, до 4 м, морозостійкість підвищена, вирощую без укриття. Ягоди чорні, блискучі, подовжені, дуже солодкі та ароматні, більше 12 г. Плодушки багатоягідні, більше 50 шт. Ціна – 50 грн.(верхівка).
  16. БЛЕК МЕДЖИК (ЧОРНА МАГІЯ) – ремонтантний сорт. Пагони потужні прямі з рідкими колючками, як у троянди, до 2,5 м. Ягоди видовженоконічні, чорні, блискучі, дуже великі, більше 15 г, відмінного смаку та аромату, з присмаком, багатоягідні плодушки. Запилення відмінне, врожайність дуже висока. Один із найпродуктивніших ремонтантних сортів. Дор. – 50 грн. Розниця\ОПТ. Корінь.
  17. ПРАЙМ АРК ФРІДОМ (ФРІДОМ) – ремонтантний. Пагони потужні, прямі, понад 2,5 м, безшипні. Ягоди видовжено-конічні або трапецеподібні, величезні, окремі понад 30 г!, смачні. При вирізці нарівні із землею, восени плодоношення з липня до морозів. Врожайність висока. Ціна – 60 грн. Розниця\ОПТ. Корінь.
  18. ПРАЙМ АРК ТРЕВЕЛЕР - новий ремонтантний сорт. Пагони потужні, прямі, понад 2,5 м, безшипні. Ягоди подовжені, до 20 г, дуже смачні, транспортабельність підвищена. Один із найсмачніших сортів. Ціна – 60 грн. Розниця\ОПТ. Корінь.
  19. БЛЕК ДЖЕМ - – НОВИНКА! Ремонтантний, пагони потужні, прямостоячі, безшипні. Ягоди чорні, подовжено-конічні, понад 15 г, дуже смачні та ароматні. Врожайність дуже висока. Сорт вивчається. Ціна – 100 грн.
  20. БОЙСЕНБЕРРІ - ЄЖЕМАЛІНА. Дозріває на початку-середині червня, пагони стелиться, до 4 м, безшипні, вимагають укриття на зиму. Ягоди округлі або злегка витягнуті, темно-малиново-бордові, до 10 г, дивовижного смаку та аромату, з післясмаком. Врожайність понад 10 кг/кущ. При ушкодженні кореня поросль росте колюча. Верхівка – 40 грн.

 

АҐРУС.

       

Всі сорти мають підвищену стійкість до комплексу основних хвороб і шкідників.

 

 1. ГРАНД - ранній, пагони потужні, прямі, неколючі в зоні плодоношення, слаборозлогі. Ягоди округлі, темно-червоні, десертного смаку до 7г. Врожайність понад 6 кг\кущ. Стійкість дуже висока. Ціна – 40 грн. Розниця\ОПТ.
 2. БЕРИЛ - середньоранній, пагони потужні, прямі, слабошипуваті, кущі слаборозлогі високі. Ягоди круглі, зелені, до 10 г, дуже смачні. Врожайність дуже висока. Ціна – 30 грн. Розниця\ОПТ.

 3. КОВЧЕГ (УРАЛЬСЬКИЙ БЕЗШИПНИЙ)– ранній, пагони потужні прямі, безшипні, слаборозлогі. Ягоди округлі, зелені, дуже смачні, без кислоти, понад 10 г. Врожайність до 10 кг\кущ. Стійкість дуже висока. Ціна – 40 грн. Розниця\ОПТ.
 4. №105 – ранній, пагони середньої довжини, можуть згинатися, шипуваті, кущ середньорослий, розлогий. Ягоди видовжено-овальні, при повному дозріванні рубінові, десертного смаку, понад 15 г. Врожайність та стійкість високі. Цінується за незвичайну красу та смак ягід. Ціна – 50 грн. 
 5. ПОЛОНЕЗ – ранній, пагони потужні, прямі, шипуваті, кущі слаборозлогі. Ягоди темно-червоні, чудового смаку, до 10 г. Врожайність дуже висока. Ціна – 40 грн. Розниця\ОПТ.
 6. КУРШУ ДЗІНТАРС – ранній, пагони середньорослі, середньорозлогі, шипуваті. Ягоди краплеподібні або грушоподібні, жовті, смачні, до 10 г. Врожайність та стійкість дуже високі. Один із найкрасивіших і затребуваних жовтоплідних сортів. Ціна – 30 грн. Проданий.
 7. ЧОРНИЙ ОКСАМИТ - новинка! Ранні, пагони потужні, прямі, безшипні, кущі слаборозлогі, високі. Ягоди подовжено-овальні, спочатку червоні, потім майже чорні, дуже смачні та ароматні, 10-12 г. Врожайність понад 10 кг\кущ, один із найстійкіших. Ціна – 60 грн. Проданий.
 8. ЛОНДОН-НОВИНКА! Англійський сорт.При нормуванні отримують ягоди вагою понад 50г! Без нормування, ягоди 5-10 г. Пагони потужні, прямі, слабошипуваті, кущі потужні, слаборозлогі. Ягоди овальні або грушевидні темно-червоні, без нормування до 10 г.дуже смачні. Врожайність надзвичайна, більше 15 кг з дорослого куща. Ціна – 75 грн. Розниця\ОПТ.
 9. ДЕСЕРТНИЙ - ранній, пагони середньорослі, не колючі в зоні плодоношення, кущі слаборозлогі. Ягоди овальні, яскраво-рожеві, до 12 г, десертного смаку. Врожайність понад 6 кг/кущ. Ціна – 30 грн. Розниця\ОПТ.
 10. САМУРАЙ - середньо-ранній, пагони потужні, прямі, практично безшипні, слаборозлогий. Ягоди до 12 г, грушоподібні або краплеподібні, темно-червоні, блискучі, дуже гарні, чудового смаку, солодкі. Врожайність дуже висока. Ціна – 40 грн. ОПТ.
 11. ГАЛАТЕЯ – НОВИНКА! Середньо ранній, пагони потужні, прямі, слабошипуваті, кущі слаборозлогі. Ягоди округлі, темно-червоні, десертного смаку, понад 12 г. Врожайність висока. Ціна – 60 грн. Проданий.
 12. АРИСТОКРАТ - середньостиглий, пагони потужні, прямі, не колючі в зоні плодоношення, кущі середньорослі, слаборозлогі. Ягоди овальні, темно-червоні, понад 10 г. Врожайність понад 7 кг\кущ. Ціна - 50 грн.Розниця\ОПТ.
 13. ОРФЕЙ – НОВИНКА! Середньостиглий, пагони потужні, прямі, слабошипуваті, кущі слаборозлогі. Ягоди видовжено-крапчасті, зелені, до 10 г, дуже гарні, десертного смаку. Врожайність та стійкість дуже високі. Ціна – 60 грн. Продано
 14. СЕРЕНАДА – середньопізній, пагони потужні, можуть згинатися на кінцях, не колючі в зоні плодоношення, кущі середньорозлогі, потужні. Ягоди дуже красиві, краплеподібні, червоно-бордові, до 10 г, смачні. Врожайність до 10 кг\кущ. Стійкість висока. Ціна – 30 грн. Проданий.

 15. КСЕНІЯ – середньопізній, пагони середньорослі, прямі, слабошипуваті, кущі слаборозлогі. Ягоди овальні, темно-червоні, десертного смаку, дуже великі, більше 10 г. Врожайність висока. Ціна – 60 грн.
 16. ЧЕРВОНИЙ СХІД - пізній, пагони потужні, прямі, неколючі в зоні плодоношення, кущі середньорослі, слаборозлогі. Ягоди округлі, червоні, десертного смаку до 15г. Врожайність до 8 кг\кущ. Ціна – 40 грн. Розниця\Опт.
 17. ТІКСІЯ – НОВИНКА! Пізній, пагони потужні, прямі, слабошипуваті, кущі слаборозлогі. Ягоди овальні, темно-червоні, величезні, до 20 г, чудового смаку. Врожайність дуже висока. Ціна – 75 грн. Розниця\ОПТ.
 18. СНІЖАНА - дуже піздий, пагони потужні, прямі, безшипні, кущі середньорослі, слаборозлогі. Ягоди округлі, біло-зелені, до 10 г, дуже солодкі, за сприятливих умов можуть зберігатися на кущах до вересня. Врожайність та стійкість дуже високі. Ціна – 30 грн. 
 19. ПАМ'ЯТІ НІГРУЛЯ – НОВИНКА! Дуже пізній, пагони сильні, прямі, безшипні. Кущі потужні, високі, слаборозлогі. Ягоди овальні або краплеподібні, чорні, 7-8 г, смачні. Врожайність понад 10 кг\кущ. Стійкість приголомшлива, найстійкіший до ЛМР сорт відомий мені! Ціна – 60 грн. Проданий.
 20. Білоруський солодкий покращений – НОВИНКА! Середньо-пізній, пагони потужні, прямі, шиповаті. Ягоди зелені, круглі, більше 10 г, солодкі як мед. Урожайность висока. Ціна -60 грн.

 

СМОРОДИНА ЧОРНА.


 

 1. ТАЙДО – ранній. Пагони середньорослі, прямі, слаборозлогі, кущ компактний. Ягоди круглі, блискучі, дуже солодкі та ароматні, вагою більше 8 г (один із найбільш великоплідних сортів!), З сухим відривом, дозрівання одночасне. Врожайність та стійкість високі. Ціна – 50 грн. Розниця\ОПТ.
 2. ЧОРНИЙ БУМЕР – ранній. Пагони потужні, прямі, кущі слаборозлогі, до 2 м. Ягоди округлі, блискучі, солодкі, вагою більше 8 р, відрив сухий, дозрівання дружне. Врожайність дуже висока. Ціна – 50 грн. Розниця\ОПТ
 3. СЕЛЕЧЕНСЬКА - 2 - ранній, пагони потужні, прямі, кущі високі, слаборозлогі. Ягоди до 6 г, одномірні, блискучі, дуже солодкі, ароматні, відрив сухий, дозрівають одночасно. Врожайність дуже висока. Ціна – 30 грн. Розниця\ОПТ.
 4. УДАЛЕЦЬ – НОВИНКА! Ранні, пагони потужні, кущі слаборозлогі, високі. Ягоди чорні, блискучі, із сухим відривом, відмінного смаку, ароматні, до 6 г, дозрівання одночасне. Врожайність та стійкість дуже високі. Ціна – 40 грн.Розниця\ ОПТ.
 5. НАСПІВ УРАЛЬСЬКИЙ – НОВИНКА! Ранній, пагони потужні, прямі, кущі високі, слаборозлогі. Ягоди до 5 г, солодко-кислі, ароматні, дозрівання одночасне, відрив сухий. Висока врожайність. Ціна – 40 грн. 
 6. БІГ БЕН – НОВИНКА! Ранні, пагони потужні, прямі, кущі високі. Ягоди до 6 г, одномірні, блискучі, солодкі, сухий відрив. Врожайність та стійкість дуже високі. Один із найбільш посухостійких сортів. Придатний для вирощування Півдні України. Ціна – 40 грн. 
 7. БЕЗНАСІННЕВА – НОВИНКА! Ранній, пагони потужні, прямі, кущі високі, слаборозлогі.Ягоди блискучі, одновимірні, до 4 г, солодкі, десертного смаку, дозрівання одночасне, відрив сухий. Родзинка сорту в тому, що насіння міститься в рудиментарному стані і при поїданні не відчувається. Стійкість та врожайність дуже високі, посухостійкість підвищена. Ціна – 50 грн. 
 8. УСЛАДА - ранній, пагони потужні, прямі, кущі високі, слаборозлогі. Ягоди до 6 г, одномірні, блискучі, дуже солодкі, ароматні, відрив сухий, дозрівання одночасне. Пензли часто подвійні, можуть містити більше 10 ягід! Врожайність дуже висока. Ціна – 40 грн.
 9. ЛЕГЕНДА – ранній, пагони потужні, прямі, кущі слаборозлогі, до 1,5 м. Ягоди до 5 г, з тонкою шкіркою, десертного смаку, дозрівання одночасне, відрив сухий. Врожайність та стійкість дуже високі. Ціна – 30 грн. Проданий.
 10. ВАНЮША – НОВИНКА! Середньоранній, пагони потужні, прямі, кущі середньорозлогі, високі. Ягоди до 5 г, десертного смаку, без кислоти, дозрівання дружне, відрив сухий. Врожайність дуже висока. Ціна – 50 грн. 
 11. ВОЄВОДА – НОВИНКА! Середньостиглий, пагони потужні, прямі, кущі слаборозлогі. Ягоди дуже великі, 5 г, солодко-кислі, дуже смачні, дозрівання одночасне, відрив сухий. Врожайність та стійкість дуже високі. Ціна – 40 грн. ОПТ.
 12. НЮРСИНКА – НОВИНКА! Середньостиглий, пагони потужні, прямі, кущі слаборозлогі, до 1,5 м. Ягоди округлі, блискучі, солодко кислі, освіжаючого смаку, з сухим відривом, дозрівання одночасне 4-6 г. Врожайність і стійкість дуже високі. Ціна – 40 грн. 
 13. ШАМАН – НОВИНКА! Середньостиглий, кущі середньорослі, слаборозлогі, пагони прямі. Ягоди чорні, матові, дуже гарні, відмінного смаку, відрив сухий, вагою понад 4 г, дозрівання одночасне. Врожайність та стійкість – високі. Ціна – 40 грн. Розниця\ОПТ
 14. ГЛОБУС – НОВИНКА! Середньостиглий, пагони потужні, прямі, кущі високі, слаборозлогі. Ягоди до 6 г, солодкокислі, дозрівання дружне, відрив сухий. Висока врожайність. Ціна – 40 грн.
 15. ПОДАРУНОК КАЛИНІНОЇ – НОВИНКА! Середньостиглий, пагони потужні, прямі, кущі сильнорослі, середньорозлогі. Ягоди одномірні, блискучі, до 4 г, солодко-кислі, сухий відрив.Урожайність приголомшлива, з окремих кущів до 10 кг. Стійкість висока. Ціна – 50 грн. ОПТ.
 16. НЯНЯ – НОВИНКА! Середньостиглий, пагони потужні, кущі слаборозлогі, середньорослі. Ягоди округлі, блискучі, більше 5 г, солодкі, відрив сухий, дозрівання одночасне. Стійкість та врожайність дуже високі, засухо та жаростійкість підвищені. Ціна – 50 грн. 
 17. ПОДАРУНОК АСТАХОВА – НОВИНКА. Середньостиглий, пагони потужні, прямі, кущі високі, слаборозлогі. Ягоди до 6 г, солодкі, дуже смачні, дозрівання одночасне, відрив сухий. Врожайність та стійкість дуже високі. Ціна – 40 грн. 
 18. ВОЄВОДА – НОВИНКА! Середньостиглий, пагони потужні прямі, кущі високі, слаборозлогі. Ягоди до 5 г, із сухим відривом, дозрівають дружно, солодкі. Врожайність та стійкість високі. Ціна – 40 грн.
 19. БЛЕК МЕДЖИК - середньостиглий, пагони потужні, прямі, кущі високі, слаборозлогі. Ягоди дуже гарної грушоподібної форми, одномірні, блискучі, гарного смаку, більше 8 г, дозрівання одночасне відрив сухої. Врожайність дуже висока. Ціна – 50 грн. Розниця\ОПТ.
 20. ПАМ'ЯТІ ПОТАПЕНКА – НОВИНКА! Середньостиглий, кущі середньорослі, напіврозлогі. Ягоди дуже великі, до 6 г, освіжаючого смаку, сухий відрив, дозрівання дружне. Стійкість та врожайність дуже високі. Ціна – 50 грн. Розниця\ОПТ.
 21. СОКРОВІЩЕ - середньостиглий, пагони потужні, прямі, кущі високі, слаборозлогі. Ягоди чорні, блискучі, відмінного смаку, до 7 г, дозрівання одночасне, відрив сухий. Врожайність дуже висока. Ціна – 30 грн. Розниця\ОПТ.
 22. ФОРТУНА – НОВИНКА! Пізньостиглий, пагони потужні, прямі, кущі високі, напіврозлогі. Ягоди великі, до 6 г, солодкі, відрив сухий, дозрівання дружне. Врожайність та стійкість дуже високі. Ціна – 40 грн. Розниця\ОПТ.


СМОРОДИНА ЧЕРВОНА, БІЛА, РОЖОВА (ПОРІЧКА).

 

 1. 143-23-21 - ранній, кущі сильнорослі, пагони потужні слаборозлогі. Ягоди більше 1,5 г, темно-червоні, солодкі, довго не обсипаються, кисті довгі понад 15 см. Врожайність та стійкість дуже висока. Ціна – 40 грн. Проданий.
 2. ЙОТА – дуже ранній, пагони потужні, прямі, кущі слаборозлогі, високі. Ягоди до 1,3 г, темно-червоні, дуже солодкі, пензлі до 15 см. Стійкість та врожайність дуже високі. Ціна – 30 грн. 
 3. ЛЬВІВСЬКА СОЛОДКА - ранній, кущі потужні, середньорозлогі. Ягоди до 1,5 г, червоні, солодкі, кисті довгі. Врожайність та стійкість високі. Ціна – 30 грн. Розниця\ОПТ.
 4. ІМПЕРАТОРСЬКА - дуже ранній, кущі середньорослі, слаборозлогі, пагони потужні, прямі. Ягоди 1,3 г, золотисто-жовті, дуже солодкі. Стійкість та врожайність високі. Ціна – 30 грн. Продана.
 5. СНІЖАНА – ранній, кущі потужні, високі, слаборозлогі. Ягоди білі, до 1,5 г, солодкі, без кислоти, кисті до 15 см. Стійкість та врожайність дуже високі. Ціна – 30 грн.

 6. АСОРА – середньоранній. Кущі сильнорослі, слаборозлогі. Ягоди до 1,5 г, темно-червоні, солодкі, кисті довгі, до 17см. Врожайність та стійкість високі. Ціна – 30 грн. Продана.
 7. УЛЮБЛЕНА – середньоранній, пагони потужні, прямі, кущі високі, слаборозлогі. Ягоди темно-червоні, до 1,5 г дуже солодкі, десертного смаку, пензля до 15 см. Ціна – 30 грн.
 8. НАТАЛІ – середнього терміну. Кущ сильнорослий, слаборозлогий. Ягоди 1,2 г, темно-червоні, із сухим відривом, солодко-кислі. Висока врожайність. Ціна – 25 грн. Розниця\ОПТ.

 9. ДАР ОРЛА - пізній, середньорослий, слаборозлогий.Ягода до 2 г яскраво-червона, солодка, із сухим відривом. Пензли до 15 см, щільні. Врожайність дуже висока. Ціна – 30 грн. Розниця\ОПТ.
 10. РОЛАНД – пізній, пагони потужні прямі, кущі високі, слаборозлогі. Ягоди до 2 г, яскраво-червоні, солодкі, кисті багатоягідні, можуть бути більше 20 см. Врожайність і стійкість дуже високі. Ціна-50 грн.
 11. ВОЖДЬ ЧЕРВОНОКОЖИХ – дуже пізній, кущі високі, слаборозлогі, пагони потужні, прямі. Ягоди яскраво-червоні, більше 1,7 г, смачні, пензлі до 20 см! Стійкість та врожайність дуже високі. Ціна – 30 грн.
 12. УРАЛЬСЬКА КРАСУНЯ - пізній, кущі середньорослі, прямостоячі. Ягода до 2 г, яскраво-червона, солодко-кисла, довгі кисті. Стійкість та врожайність високі. Ціна – 30 грн. Розниця\ОПТ

 

САДЖАНЦІ В КОНТЕЙНЕРАХ.


 1. АЗІМИНА – бананове дерево.  

  Контейнер 1,2л, вік 1 рік. Листопадне дерево висотою до 3 м, з пірамідальною або широко розкидистою кроною. Дуже красиве цвітіння – квітки до 6 см у діаметрі від червоного до винного кольору. Полди схожі на товсті банани завдовжки до 15 см, вагою до 400 г, плодоносять гронами. М'якот дуже ніжна, схожа на заварний крем, незвичайного смаку, дуже солодка, з ніжним сунично-ананасним присмаком та ароматом. Ціна – 130 грн.

 2. В НАЛИЧИИ СЕЯНЦЫ СЛЕДУЮЩИХ СОРТОВ.
  ПРИМА 1216
  ОВЕРЛІЗ
  ПРОЛІФИК
  ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВКАЗУВАТИ НАЗВУ СОРТУ

   
 3. ІРГА - . Контейнер 0,5 л, 1 рік.
  ХОРИЩАНКА –
  відібрано з найкращих диких форм. Кущова, висота кущів до 2 м, пагони прямі, кущі слаборозлогі. Ягоди круглі діаметром близько 7 мм, зібрані в китиці по 10-14 ягід. Ягоди дуже солодкі, без кислоти, смачні, можна споживати у свіжому вигляді та для всіх видів переробки – джеми, варення, компоти, вино тощо. Добре зберігає батьківські властивості при насіннєвому розмноженні. Стійкість до хвороб та шкідників дуже висока, зазвичай вирощують без обробок. Врожайність понад 5 кг\кущ. Ціна – 50 грн. Продана.
 4. ІРГА ХОРИЩАНКА, відкритий корінь дворічки – 75 грн. Розниця\ОПТ.
 5. МАНДАМ - середньо-пізня, кущова форма з висотою куща до 2 м, слаборозлога. Пагони прямі, злегка згинаються під вагою ягід. Ягоди круглі до 8 мм, зібрані в китиці по 7-11 шт. Абсолютно солодкі. Стійкість до хвороб та шкідників – висока. Відкритий корінь, дворічка. Ціна – 75 грн.

ЖИМОЛОСТЬ. Контейнер 0,5 л, 1 рік.

 1. ЗОЛУШКА-рання, ягоди до 1,5 г, овальні, одномірні, солодкі, з легкою гармонійною кислинкою і суничним ароматом, дозрівають одночасно. Кущі середньорослі, до 1,5 м, компактні, Висока врожайність. Ціна – 40 грн. ОПТ. Проданий. 
 2. ЮГАНА – ранній, ягоди дуже великі, 1,4-1,8 г, одномірні, глечикоподібні або овальні, десертного смаку (4,9 бала), дозрівання одночасне. Пагони прямі, кущ напівкулястий, до 1,5 м. Врожайність дуже висока. Ціна – 60 грн. ОПТ. Проданий.
 3. АКВАМАРИН (5-12-80) - ранній, ягоди соскоподібні, довжина до 4 см, вагою більше 2 г, дуже солодкі, не обсипаються, дозрівання одночасне. Втечі потужні, врожайність дуже висока. Ціна – 75 грн. Проданий.
 4. ЛАВИНА – ранній, ягоди довжиною до 4 см, більше 3 г, дуже смачні, не обсипаються, дозрівання одночасне. Пагони потужні, кущі слаборозлогі. Врожайність дуже висока. Ціна – 60 грн. Проданий.
 5. ДОВГОПЛІДНА – ранній, ягоди дуже великі подовжені - 5 см, до 2,5 г, одномірні, десертного смаку (5 балів), дозрівання дружне. Пагони потужні, прямі, буро-зелені. Кущі до 1,5 м, слаборозлогі. Висока врожайність. Ціна – 40 грн. ОПТ. Проданий.
 6. СІЛЬГІНКА – ранній, ягоди великі, до 1,8 г, подовжено-овальні, із загостреною верхівкою, десертного смаку (4,9 балів), одномірні, дозрівання дружне. Пагони зелені, неопушені, кущі компактні, заввишки до 1,5 м. Врожайність висока. Ціна – 50 грн. Проданий.
 7. БАЖОВСЬКА – ранній, ягоди до 1,5 г, овальні, десертного смаку. Кущі високі, до 2 м, слаборозлогі. Врожайність дуже висока. Ціна – 40 грн. ОПТ. Проданий.
 8. УССУЛЬГА - ранній, ягоди подовжено-соскоподібні, більше 4 см, до 2,5 г, солодка, з легкою гармонійною кислинкою, практично не обсипаються, дозрівання одночасне. Пагони потужні, прямі, кущі слаборозлогі, до 1,8 м. Врожайність дуже висока. Ціна – 60 грн.Проданий.
 9. СИБИРЯЧКА – ранній, ягоди веретеноподібні або краплеподібні, до 3 см, вагою 1,1-1,5 г, солодкі та ароматні (до 5 балів), одномірні, дозрівають дружно. Пагони середньорослі, слабоопушені, кущі до 1,6 м, напівкулясті, середньої щільності. Висока врожайність. Ціна – 60 грн. Проданий.
 10. АССОЛЬ – ранній, ягоди подовжено-конічні, великі, до 1,5 г, надзвичайно смачні (5 балів). Кущі середньорослі, до 1,3 м, компактні. Висока врожайність. Ціна – 60 грн.Проданий. 
 11. ЛАЗУРИТ – середньоранній, ягоди понад 1 г, подовжені, бочкоподібні, одновимірні, десертного смаку, дозрівання дружне. Кущі до 2 м, пагони прямостоячі. Висока врожайність. Ціна – 40 грн. ОПТ. Проданий.
 12. СТРІЖІВЧАНКА – середньоранній, ягоди дуже великі, 1,6-3 г, одновимірні, широко-веретеноподібні, дуже смачні (4,8 бали), дозрівання дружне. Кущі компактні, сильнорослі, округлі, 1,6 м. Врожайність дуже висока. Ціна – 50 грн. Проданий. 
 13. ЧУЛИМСЬКА – середньоранні ягоди широковеретеноподібні, великі, 1,2-1,6 г, десертного смаку (4,8 бала), дозрівання одночасне. Кущі компактні, середньорослі, до 1,3 м із округлою кроною. Висока врожайність. Ціна – 60 грн. Проданий.
 14. КАРИНА - середньо-ранній, ягоди більше 1 г, подовжено-овальні або грушоподібні, смачні, дозрівання дружне. Кущі до 1,5 м-код, компактні. Врожайність дуже висока. Ціна – 40 грн. ОПТ. Проданий.
 15. ЛЕБІДКА – середньоранній, ягоди подовжено-циліндричні, великі, до 1,6 г, десертного смаку, одномірні, дозрівання дружне. Кущі сильнорослі вище 1,5 м, з округлою кроною, слаборозлогі. Висока врожайність. Ціна – 50 грн. ОПТ. Проданий.
 16. ІСАЇВСЬКА – середньоранній, ягоди подовжені, великі, до 1,6 г, десертного смаку (4,8 бала). Кущі сильнорослі, середньо-розлогі. Висока врожайність. Ціна – 60 грн. Проданий. 
 17. ОМЕГА – середньоранній, ягоди овальні, 1.2 гр, дивовижного смаку (5 балів). Кущі сильнорослі, до 1,5 м, компактні. Висока врожайність. Ціна – 60 грн. Проданий. 
 18. МАЛЬВІНА – середньо-ранній, плоди видовжено-грушоподібні, великі, до 1,5 г, відмінного смаку. Кущі більше 1,5 м, слаборозлогі. Висока врожайність. Ціна – 50 грн. ОПТ Проданий.

 19. БАКЧАРСЬКА ЮВІЛЕЙНА – середній, плоди видовжено-овальні, великі, більше 2 г, дуже смачні (4,8 бала). Кущі середньорослі, до 1,6 м, слаборасидисті, розріджені. Висока врожайність. Ціна – 60 грн. ОПТ. Проданий.
 20. ІЗУМРУДНА - середнього терміну, ягоди соскоподібні, до 4 см, вагою більше 2 г, солодко-кислі, дуже смачні, практично не обсипаються, дозрівання одночасне. Пагони потужні, прямі, кущі слаборозлогі. Висока врожайність. Ціна – 60 грн. Проданий.
 21. ІЗЮМІНКАБАКЧАРА (ІЗЮМІНКА) - Середній, плоди подовжені, великі, більше 2 г, відмінного смаку, солодкі. Кущі середньорослі, до 1,5 м, слаборасидисті. Уржайність висока. Ціна – 60 грн. Проданий.
 22. БАКЧАРСЬКИЙ ВЕЛЕТЕНЬ– середній, плоди, великі, до 2,5 г, подовжені, до 4 см, відмінного смаку. Кущі сильнорослі, до 2 м, слаборозкидисті. Висока врожайність. Ціна – 60 грн. ОПТ.
 23. ДОЧКА ВЕЛЕТНЯ – середньо-пізній, ягоди видовжено-грушоподібні, дуже великі, до 2,5 г, десертного смаку (4,8 бала). Кущі потужні, сильнорослі, до 2 м, слаборозлогий, середньої щільності. Врожайність дуже висока. Ціна – 60 грн. Проданий. 
 24. ГОРДІСТЬ БАКЧАРА – середньо-пізній, ягоди вигнуті, веретеноподібні, довгі, дуже великі, до 2,3 г, смачні, 4,8 бали. Кущі до 1,6 м, напівкуляста, середньої густоти. Висока врожайність. Ціна – 60грн. Проданий. 
 25. АЛІСІЯ. НАШ УКРАЇНСЬКИЙ СОРТ – середньо-пізній, ягоди дуже красиві, нагадують хлопцеву пляшечку, вагою до 2 г, десертного смаку, практично не обсипаються, дозрівання одночасне. Пагони потужні, прямі, кущі слабббораскідісті, компактні. Висока врожайність. Наш український сорт. Ціна – 40 грн. Проданий!
 26. БЛУ БАНАН  – середньо-пізній, ягоди завдовжки до 3 см, вагою понад 2,5 г, солодкі, не обсипаються, дозрівання одночасне. Пагони потужні, прямі, кущі слаборозлогі, до 1,6 м. Врожайність дуже висока. Ціна – 60 грн. Проданий.
 27. БОРЕАЛ Б'ЮТІ – пізній, ягоди овальні, дуже великі, до 3,7 г, солодкі, відмінного смаку, не обсипаються, дозрівання одночасне. Пагони потужні, що не вилягають. Врожайність дуже висока. Ціна – 60 грн. Проданий.
 28. БОРЕАЛ БІСТ - пізній, ягоди бочкоподібні, великі, більше 2 г, солодкі, не обсипаються, дозрівання одночасне. Пагони потужні, прямі, кущі слаборозлогі, компактні. Врожайність дуже висока. Ціна – 60 грн. Проданий.
 29. ГОЛУБИЙ СКАРБ - пізній, ягоди жліпсоподібні, окремі більше 3 г, солодкі та ароматні, не обсипаються, дозрівання одночасне. Пагони потужні, кущ куполоподібний до 1,5 м. Врожайність дуже висока. Ціна – 60 грн. Проданий.
 30. АВРОРА – пізній, ягоди подовжені, більше 3 см, вагою понад 2 г, десертного смаку, не обсипаються, дозрівання одночасно. Пагони потужні, що не вилягають, кущ заввишки до 1,6 м. Врожайність дуже висока. Ціна – 60 грн. Проданий.
 31. БОРЕАЛІС - Канадської селекції. Пізні, ягоди овальні, дуже великі, до 2 г, відмінного смаку, дуже солодкі. Кущі середньорослі, до 1,2 м, компактні. Висока врожайність. Ціна – 40 грн. ОПТ.
 32. ХОНЕЙБІ - Канадської селекції. Дуже пізній, ягоди циліндричної форми до 2 г, з незвичайним десертним смаком. Кущі потужні, до 1,8 м, слаборозлогі. Врожайність дуже висока. Ціна – 40 грн. ОПТ. Проданий.
 33. ІНДИГО ГЕМ - дуже пізній, ягоди овальні, великі, до 1,4 г, дуже смачні (4,8 бали). Кущі потужні, до 1,5 м, компактні, слаборозлогі. Висока врожайність. Ціна – 40 грн. ОПТ. Проданий.

  

ЛОХИНА.

  

 1. РЕКА – ранній, пагони сильні, прямі. Кущі високі, до 2 м, слаборозлогі. Ягоди інтенсивно-блакитного кольору, більше 1,5 г, діаметром 17-19 мм, зі своєрідним пряним смаком та ароматом. Врожайність до 10 кг\кущ. Ціна – 85 грн. 
 2. ПАТРІОТ – ранній, пагони потужні, прямі, кущі до 1,8 м. Ягоди великі, світло-блакитні, до 20 мм у діаметрі, дуже смачні. Один із найбільш затребуваних сортів. Ціна – 85 грн. 
 3. БЛЮКРОП - ранній, пагони потужні, прямі, кущі до 2 м, слаборозлогі. Ягди великі, до 20 мм у діаметрі, світло-блакитні, чудового смаку. Врожайність 7-8 кг\кущ. Ціна – 85 грн. 
 4. БЛЮДЖЕЙ – середньоранній, пагони потужні, прямі, кущ компактний, до 2,1 м. Ягоди світло-сині, до 18 мм у діаметрі, смачні та ароматні. Врожайність 6-8 кг\кущ. Ціна – 85 грн.
 5. СПАРТАН – середньо-ранній, пагони потужні, прямі, кущі високі, до 2 м. Ягоди інтенсивно блакитного кольору, до 2 см у діаметрі, смачні та ароматні. Врожайність до 8 кг\кущ. Ціна – 85 грн.
 6. НЕЛЬСОН – середнього терміну, пагони потужні, прямі, кущі щільні, висотою 1,3-1,6 м. Ягоди блакитні, великі, до 20 мм у діаметрі, солодкі, з ароматом. Врожайність до 9 кг\кущ. Ціна – 85 грн.
 7. ЧЕНДЛЕР – середньо-пізній, пагони потужні, прямі, кущі понад 1,5 м. Найбільш крупноплідний сорт, ягоди до 25 мм у діаметрі, понад 2,5 кг вагою, дуже смачні. Врожайність до 8 кг\кущ, плодоношення розтягнуте до 4-6 тижнів. Ціна – 85 грн.
 8.  БЛЮГОЛД - пізній, пагони потужні, кущі до 1,5 м, з великою кількістю пагонів. Ягоди світло-блакитні, 15 мм у діаметрі, дуже смачні.Врожайність 6кг\кущ. Ціна – 85 грн. 
 9.  ЕЛІОТ - пізній, пагони потужні, прямі, кущі до 2 м, густі. Ягоди великі, 15 мм у діаметрі, інтенсивно-сині, смачні та ароматні. Црожайність 8 кг\кущ. Ціна – 85 грн.

Схемы питания цветочных культур 

 

 

Мінімальна сума замовлення           200 грн + 20 грн  (Укрпочта)

                                                               200 грн + 20 грн ( Новая почта).

Бажаю ВАМ ВИСОКИХ ВРОЖАЇВ!